PROMOTION TRUCK

Promotion truck (kamiony) je možné využít jako mobilní podium, prezentační prostor, výstavní stánek nebo netradiční expozici, mobilní ordinaci, preventivní centrum apod. Promotion truck nabízejí nepřeberné množství úprav a změn vnitřních dispozic dle konkrétních požadavků.

Promotion trucky jsou využívány zejména pro roadshow, sales promotion, reklamní kampaně, zdravotnické a osvětové akce, festivaly a veletrhy. Jejich výhodou je mobilita, možnost umístění promovaných produktů do vnitřních prostor a možnost absolvovat více lokalit i během jednoho dne. Odpadá tak nutnost časově náročných staveb zázemí a nákladných převozů vybavení.

V naší nabídce naleznete nejširší portfolio dostupné na trhu a to včetně amerického školního autobusu, který je jediný v ČR a SR.

Promotion truck – pronájem reklamní kamion, pronájem showtruck, pronájem promotion truck , pronájem exhibition truck, pronájem medical truck, pronájem americký školní autobus, pronájem výstavní kamion, pronájem preventivní kamion, pronájem roadshow kamion.