Showtruck

Showtruck - exkluzivní mobilní podium v kombinaci s americkým tahačem značky White GMC, je nejen skvělým pomocníkem při nutnosti rychlé stavby podia, ale také žádoucím lákadlem pro kolemjdoucí.

Showtruck tak může být využit jako:

  - mobilní podium pro kulturní, společenské, firemní a sportovní akce
  - promotion truck pro reklamní kampaně, roadshow, veletrhy a výstavy

Výhodou pronájmu Showtrucku je jeho rychlá montáž a demontáž, která trvá 30 minut. Lze tak absolvovat i více lokací během jediného dne, bez složité přípravy a dalších nákladů na instalaci a dopravu, jako v případě klasického podia nebo promo stanů. Po rozložení mobilního podia Showtruck vzniká neuvěřitelný prostor 12x5m, který může být využit nejen jako podium pro vystoupení umělců, ale i jako prostor pro prezentací výrobků, služeb apod.

Jako jediní v ČR nabízíme tento typ návěsu, který má hydraulicky výklopný celý bok, který po otevření vytváří střechu podia. Stejným systémem (tedy pomocí hydrauliky) je instalována pochůzná plocha podia a není tedy dostavována z klasických pódiových desek. V tomto případě je pak rozložený stav mobilního podia otázkou půl hodiny a rozměr celé plochy podia Showtruck činí 12 x 5 metrů (ne jen 12 x 2,5 metru).

Tento systém je jednak nejrychlejším možným způsobem přípravy mobilního podia a zároveň snižuje náklady na použití dalšího vozidla, převážejícího komponenty pro stavbu podia.

Pro reklamní kampaně nabízíme možnost vnitřní úpravy prostoru Showtrucku, dle Vašich konkrétních požadavků. Návěs i tahač lze přelakovat nebo přelepit do požadovaného vizuálu. Kromě technických záležitostí nabízíme také kompletní realizaci roadshow na klíč včetně vyškolených promotérů, doprovodného programu apod.

V případě využití Showtrucku pro vystoupení umělců, jsou k dispozici dvě oddělené šatny, sloužící jako jejich zázemí. Podium je osvětleno světelnou rampou složenou z reflektorů typu PAR, povrch bočních stěna a plocha podia je potažena kobercem.

Možnosti využití Showtrucku:

sales promotion, roadshow, kulturní , sportovní a prezentační akce, festivaly a koncertní vystoupení, open air party, reklamní akce a kampaně, veletrhy a výstavy, mobilní podium, mobilní bar, vip lounge

Tagy:

showtruck, promo truck, roadshow kamion, promotion truck, mobilní podium, promo kamion, show stage, promotion kamion, reklamní kamion, exhibition truck, výstavní kamion.