EXHIBITION TRUCK 2 - PREZENTAČNÍ KAMION, ROADSHOW TRUCK

Exhibition truck je menší alternativou exhibition trucku 1 (tahač + návěs), kdy prezentační plocha je umístěna v nástavbě vozu a to v celkové ploše 30 m2. Základní prezentační prostor je o rozměru 9 x 2,3m = 21 m2.

Prostor Exhibition trucku lze pomocí hydraulického systému rozšířit o další 1 m šířky vozidla a tím vznikne plocha o rozměru 9 x 3,3 m = 30 m2.

Díky unikátnímu systému výsuvného boxu z nástavby vozu, je rozložení Exhibition trucku do prezentační pozice, otázkou pouze několika desítek minut. Zároveň není nutné ani další doprovodné vozidlo, které by převáželo komponenty pro stavbu rozšiřující části.

Vnitřní dispozice Exhibition trucku jsou plně v požadavcích klienta. Prostor může být ponechán celý volný, pouze doplněn o požadované vybavení (produkty, stojany, stoly, židle, bannery …) nebo rozčleněn do samostatných částí pomocí mobilních přepážek (kanceláře, jednací místnost ...). Součástí vybavení je venkovní markýza, 2 x schodiště, klimatizace, nezávislé topení, bodové osvětlení, rozvod el. energie 220V, 2 x LED TV, 2 x DVD přehrávač, chemické WC, přívod vody, umyvadlo, zásobní nádrž na vodu, odpadová nádrž.

Celková váha vozu je 12 tun a je tak možné se s ním pohybovat v centrech měst nebo na místech s omezeným prostorem pro akci.

Pro dlouhodobé pronájmy nabízíme možnost vnitřní úpravy prostoru, dle Vašich konkrétních požadavků. Exhibition truck lze přelakovat nebo přelepit do požadovaného vizuálu. Kromě technických záležitostí nabízíme také kompletní realizaci roadshow na klíč včetně vyškolených promotérů, doprovodného programu apod.

Možnosti využití:

reklamní akce, veletrhy, výstavy, politické kampaně, sales promotion, roadshow, vzdělávací akce, mobilní stánky, firemní akce, prezentace, prezentační akce

Tagy:

exhibition truck, výstavní kamion, prezentační kamion, roadshow kamion, roadshow truck, promo kamion, promotion návěs, prezentační návěs, roadshow návěs, roadshow trailer, promotion truck, exhibition trailer, medical truck, medical trailer