AMERICKÝ ŠKOLNÍ AUTOBUS - USA SCHOOL BUS - PRONÁJEM

Legendární americký školní autobus je jediným v ČR a SR. Je vhodný pro promotion akce, veletrhy a výstavy. Vnitřní prostor školního autobusu lze libovolně upravit dle potřeb klienta a jeho využití může být jako game zóna, výstavní prostor, pojízdný bar, zubní laboratoř apod.

Americký školní autobus disponuje celkem třemi možnými vchody – 1x standardní vstup u řidiče autobusu a 2 x nouzové východy (zadní dveře a boční dveře uprostřed autobusu). Nouzové vstupy mohou být využity jako klasické vstupy, které jsou opatřeny schody se zábradlím.

Pro dlouhodobé pronájmy nabízíme možnost kompletního obrandování a úpravy vnitřních prostor dle Vašich požadavků. V případě zájmu zajistíme akci na klíč včetně vyškolených promotérů a dalšího doprovodného programu.

Možnosti využití:

roadshow, dětské dny, osvětové kampaně, dekorace, reklamní akce, výstavy, veletrhy, prezentační akce, firemní akce, natáčení filmů nebo reklamního spotu, open air party, festivaly, sales promotion, eventy.

Tagy:

usa školní autobus, americký školní autobus, mobilní stánek, reklamní autobus, roadshow autobus, party autobus, mobilní bar, promo bus, dětský autobus, usa school bus