Otočný simulátor

Otočný simulátor (simulátor přetočení vozidla, simulátor převrácení vozidla) - pronájem pro dopravně bezpečnostní akce pro děti i dospělé.

Pocity řidiče nebo spolujezdce při dopravní nehodě a převrácení vozidla, si můžete vyzkoušet na otočném simulátoru převrácení vozidla. Otočný simulátor je také určen k nácviku vyprošťování osob z havarovaného vozidla. Návštěvníci simulátoru dopravní nehody mají reálnou možnost vyzkoušet si funkci bezpečnostních pásů a nenásilnou formou je tak přesvědčit k jejich používání.

Otočný simulátor je vhodný k pronájmu pro dopravně bezpečnostní akce, školení řidičů pro firmy, ale je také vhodným doplňkem firemních akcí nebo obecních / městských slavností.

Pronájem simulátoru převrácení vozidla zajišťujeme po celé ČR a SR. Společně s pronájmem otočného simulátoru, doporučujeme i pronájem simulátoru nárazu, alko brýlí nebo mobilního dětského hřiště.

Plánujete firemní akci pro děti i dospělé? Dejte nám vědět a my Vám připravíme kompletní zajištění firemní akce v tématu bezpečnosti.

otočný simulátor, simulátor dopravní nehody, simulátor převrácení vozidla, simulátor nárazu