PROMOTION TRUCK 1 - PRONÁJEM PRO ROADSHOW A REKLAMNÍ AKCE

Promotion Truck je možné využít při realizaci reklamních kampaní, prezentačních akcích, veletrzích, výstavách, open air party, festivalů, roadshow a firemních akcí.

Promotion truck je speciálně upraven pro tyto účely pronájmu a to včetně nezávislého topení, klimatizace, elektrocentrály, rozvodu el. energie 220V, kuchyňky, LED televize, DVD přehrávače, vnitřního bodového osvětlení, zásobní nádrže na vodu a odpadové nádrže.

V přední části prezentačního kamionu je VIP prostor o rozměru 2,5 x 2,4 m, který lze využít pro oddělená jednání nebo jako zázemí pro akci. Vchod do návěsu je přes skleněné dveře opatřené fotobuňkou a je zastřešen markýzou.

Pro dlouhodobé pronájmy nabízíme možnost vnitřní úpravy prostoru Promo trucku, dle Vašich konkrétních požadavků. Promotion truck lze přelakovat nebo přelepit do požadovaného vizuálu. Kromě technických záležitostí nabízíme také kompletní realizaci roadshow na klíč včetně vyškolených promotérů, doprovodného programu apod.

Možnosti využití:

reklamní kampaně, roadshow, vzdělávací akce, výstavy, veletrhy, mobilní stánek, firemní akce, prezentace, zázemí pro festivaly

exhibition truck, výstavní kamion, prezentační kamion, roadshow kamion, roadshow truck, promo kamion, promotion návěs, prezentační návěs, roadshow návěs, zdravotnický kamion, roadshow trailer, promotion truck, exhibition trailer, medical truck, medical trailer, promo kamion, promotion kamion