Billboard přívěs - mobilní billboard k pronájmu

Alternativou oproti využití konkávního vozu je billboardový přívěs. Lze jej použít pro mobilní nebo statickou reklamu. V případě statického užití je přívěs umístěn na zvolené místo, bez nutnosti stavebního povolení.

Vůz se společně s billboardovým přívěsem pohybuje po exponovaných místech a dopravně frekventovaných ulicích. Billboard přívěs je osvětlený a opatřený ozvučením pro přehrávání promo spotu. Pohyb vozidla a billboard přívěsu je online sledován GPS modulem.

Jako jediní v ČR nabízíme rozměr billboardové plochy o rozměru 6 x 3m, oproti běžně používanému rozměru billboard přívěsů 5 x 2,4m a také osvětlení pro noční produkci.

Možnost dlouhodobého pronájmu pro umístění na Vašem pozemku. Billboard přívěs si můžete také pronájmout samostatně a provozovat ve spojení s Vašim vozidlem.

Využití:

podpora prodeje, slevové akce, roadshow, politické kampaně, roadshow, mobilní reklama, krátkodobý či dlouhodobý pronájem pro umístění na plochy, kam není možné umístit klasický billboard

Tagy:

pronájem reklamní přívěs, billboard přívěs, reklamní auto, reklamní vůz, konkávní vůz, konkávní auta, auto billboard, mobilní reklama, roadshow, pronájem billboardu, pronájem přívěsu s billboardem