PROMOTION TRUCK 2

Promotion Truck 2 je speciálně upraveným návěsem k pronájmu pro roadshow, hudební festivaly, open air party, sportovní, kulturní a firemní akce, veletrhy, výstavy a prezentační akce. Samotná plocha návěsu promo trucku je rozšířena o výsuvné podium o rozměru 4,8 x 2,2 m včetně zastřešení a truss konstrukce, na kterou lze umístit osvětlení a ozvučení.

Vchod do Promotion trucku je z boční části přes plochu podia, opatřeným schody a bezpečnostním zábradlím. Další vstup je možný ze zadní části návěsu, kde jsou skleněné dveře opatřené fotobuňkou.

Součástí Promotion trucku je stylový bar v designu „cadillac car“, včetně lednice, přívodu vody a odpadu. Bar lze využít pro občerstvení návštěvníků Promotion trucku nebo jako recepci. Další část výbavy je tvořena rozvodem el. energie 220V,elektrocentrálou, vnitřním osvětlením, nezávislým topením, klimatizací, LCD TV, DVD přehrávačem, ozvučením 2 x 500W, zesilovačem, cd přehrávačem, mixážním pultem, bezdrátovými mikrofony, zásobní nádrží na vodu a odpadovou nádrží.

V přední části Promotion trucku je skladový prostor o rozměru 2,5 x 2,4 m, kde lze přepravovat reklamní materiály nebo venkovní vybavení akce.
Pro dlouhodobé pronájmy nabízíme možnost kompletního obrandování tahače i návěsu, úpravy vnitřních prostor dle Vašich požadavků. V případě zájmu zajistíme akci na klíč včetně vyškolených promotérů a dalšího doprovodného programu.

Možnosti využití:

sales promotion, reklamní kampaně, roadshow, vzdělávací akce, výstavy, veletrhy, mobilní stánky, firemní akce, open air party, prezentace, hudební festivaly, kulturní, sportovní a prezentační akce

Tagy:

exhibition truck, výstavní kamion, prezentační kamion, roadshow kamion, roadshow truck, promo kamion, promotion návěs, prezentační návěs, mobilní podium, roadshow návěs, roadshow trailer, promotion truck, exhibition trailer, mobile stage