KONKÁVNÍ AUTO - MOBILNÍ POJÍZDNÝ BILLBOARD

Pronájem konkávního auta s billboardem, patří mezi nejoblíbenější a nejúčinější formy mobilní reklamy. Výhodou pronájmu mobilního billboardu je jeho pohyb po exponovaných místech, spolu s kombinací zvukového spotu a osvětlení billboardové plochy.

Největší mobilní billboard k pronájmu v ČR

Konkávní auta v naší nabídce mají největší rozměr mobilního billboardu a to 6x3m - 36 m2, oproti konkurenci, která používá malý rozměr 5x2,5m. Rozměr základní plochy konkávního auta je tedy větší o 46% a dále lze využít spodní část billboardové nástavby o rozměru 6x0,3m. Celková plocha našich konkávních aut tak činí téměř 40 m2.

Využítí pronájmu mobilního billboardu, pojízdné reklamy, konkávních aut

Pronájem konkávních aut s mobilními billboardy jsou vhodné pro reklamní kampaně hypermarkeů, obchodních center, hobbymarketů, prodejců elektra apod. Zkrátka všude tam, kde je nutné v krátkém čase oslovit co největší počet osob. Trasy konkávního vozu jsou vybírány dle zaměření na cílovou skupinu a její pohyb v dané lokalitě.

Mobilní billboardy jsou využívány také pro volební kampaně, roadshow a akce na podporu prodeje.

Kde lze využít pronájmu mobilního billboardu?

Kampaně pro Vás zajistíme nejen ve velkých městěch jako Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Zlín, Hradec Králové, Pardubice, Jihlava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, ale také v menších městech.

Zajišťujeme také pronájem konkávních aut pro celoroční kampaně po celé ČR. Samozřejmostí je zajištění pronájmu i na Slovensku nebo Polsku.

pronájem konkávní vůz, konkávní auta, auto billboard, mobilní reklama, roadshow, billboard přívěs, reklamní auto, reklamní vůz, reklamní přívěs, pronájem pojízdná reklama, pojízdný billboard k pronájmu