MEDICAL TRUCK 2

Mobilní očkovací centrum - očkování Covid 19, chřipka

Medical truck 2 je samostatným vozidlem se speciálně upravenou nástavbou pro prezentační účely. Celková váha vozu je do 12 tun a lze se tak s ním bez problémů pohybovat v centrech měst nebo na místech s omezeným prostorem pro event, kam naopak nemůže některý z promotion trucků.

Základní rozměr plochy medical trucku činí 9 x 2,3m = 21 m2. Nástavba je vybavena hydraulickým výsuvným blokem, který v otevřeném stavu zvětšuje prezentační plochu na celkových 30 m2. K dispozici jsou dva samostatné vchody, plné boční stěny a vnitřní mobilní systém přepážek. Je pak pouze na požadavcích klienta, jak bude vnitřní dispozice vypadat – např. hlavní prostor určený pro prezentaci, 1 x ordinace, 1 x prodejna apod. Variant je nepřeberné množství.

Medical truck pak lze použít k provádění jednoduchých vyšetření, pro osvětové kampaně, nábor pojištěnců, mobilní ordinaci či kancelář, jednací místnost, prostor pro prezentaci apod. Medical truck je vhodný i pro očkování proti Covid 19, chřipce, klíšťové encefalitidě apod.

Výbava medical trucku zahrnuje 2 x LED TV, 2 x DVD přehrávač, chemické WC, přívod vody, umyvadlo a odpadovou nádrž, nezávislé topení, klimatizaci, markýzu, rozvod el. energie 220V, bodové osvětlení.

Pro dlouhodobé pronájmy nabízíme možnost vnitřní úpravy prostoru, dle Vašich konkrétních požadavků. Medical truck lze přelakovat nebo přelepit do požadovaného vizuálu. Kromě technických záležitostí nabízíme také kompletní realizaci roadshow na klíč včetně vyškolených promotérů, doprovodného programu apod.

Možnosti využití:

reklamní akce, osvětové kampaně, zdravotní akce, sales promotion, roadshow, vzdělávací akce, výstavy, veletrhy, mobilní stánky, firemní akce, prezentace, prezentační akce

Tagy:

pronájem medical truck, exhibition truck, výstavní kamion, prezentační kamion, roadshow kamion, roadshow truck, promo kamion, promotion návěs, prezentační návěs, roadshow návěs, roadshow trailer, promotion truck, exhibition trailer, medical trailer, očkování Covid 19, očkování chřipka, očkování klíšťová encefalitida. mobilní vyšetření, očkovací centrum Covid Praha, očkovací centrum Brno, očkovací centrum Ostrava