EXHIBITION TRUCK 1 - PRONÁJEM PRO VELETRHY, VÝSTAVY, ROADSHOW

Zástupcem výstavních a prezentačních trucků je Exhibition truck. Vnitřní uspořádání návěsu je tvořeno recepcí a kuchyňkou umístěnou uprostřed návěsu. V pravé části Exhibition trucku je konferenční místnost pro 12 osob a v levé (zadní) části, je druhá konferenční místnost pro 6 osob. Vstup do návěsu je možný přímo přes schody nebo mobilní terasu s markýzou.

Exhibition truck výborně plní funkci netradičního stánku na veletrhu, výstavě nebo může být použitý jako mobilní pobočka, konzultační místo, ordinace apod.

Vybavení Exhibition trucku je tvořeno klimatizací, nezávislým topením, rozvody el. energie 220V, vnitřním osvětlením, LCD televizí, DVD přehrávačem, úložnými skříňkami, přívodem vody a odpadovou nádrží.

Pro dlouhodobé pronájmy nabízíme možnost kompletního obrandování/přelakování a úpravy vnitřních prostor dle Vašich požadavků. V případě zájmu zajistíme akci na klíč včetně vyškolených promotérů a dalšího doprovodného programu.

Možnosti využití:

reklamní akce, veletrhy, výstavy, politické kampaně, sales promotion, roadshow, vzdělávací akce, mobilní stánky, firemní akce, prezentace, prezentační akce

Tagy:

exhibition truck, výstavní kamion, prezentační kamion, roadshow kamion, roadshow truck, promo kamion, promotion návěs, prezentační návěs, roadshow návěs, roadshow trailer, promotion truck, exhibition trailer, medical truck, medical trailer, reklamní kamion, promo truck